AKGÜL SİTESİ MERSİN

Üyelik Girişi
Site Haritası
Satılık / Kiralık
Takvim
Koldaş fitness club

MERKEZİ UYDU SİSTEMİ
                     DUYURU

    Akgül Sitesi A ve B Blokları Yönetim ve Denetleme Kurulu Üyeleri 25 Mart 2017 Cumartesi günü toplanarak aşağıdaki kararı oy birliği ile almıştır.

  Bilindiği üzere sitemiz A ve B blokları dış cephe boyaması 2017 yılı içerisinde yapılacaktır. Boyama işlemi sırasında dış cepheye iskeleler kurulacağından dolayı çatı katlarında bulunan enerji panelleri ve çatı duvarlarının üstüne monte edilmiş olan uydu alıcıları bu iskelelerin kurulmasına engel olmaktadır.

  Bu nedenle enerji panellerinin sökülüp tekrar montajı zor ve maliyetli olduğundan uydu alıcılarının sökülmesinin daha uygun olacağı ve sökülen uydu alıcılarının belli bir süre televizyon yayınlarının kesilmesine sebep olacağı ve sökülüp takılmasındaki maliyette göz önünde bulundurularak;

  15 Ocak 2017 tarihindeki Genel Kurulda bir sonraki yıla ertelenen MERKEZİ UYDU SİSTEMİ yapılması zaruri hale gelmiş olup aciliyet içermektedir.

 Bu nedenle kat maliklerimize ek bir ödeme çıkarmadan boya ve demirbaş için toplanan paradan merkezi uydu sistemi için ödenek çıkartılıp boya işlemi yapılmadan MERKEZİ UYDU SİSTEMİ yapılmasına karar verilmiştir.
  
433 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret56908
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.02288.0550
Euro9.48579.5238
Saat